Crystal Palace kontra Bournemouth, wynik spotkania 0-2

Wczorajszy wieczór przyniósł emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Crystal Palace i Bournemouth w ramach 15. kolejki Premier League. Spotkanie odbyło się na stadionie Selhurst Park, a choć gospodarze starali się zrewanżować za porażkę, to to goście z Bournemouth wyszli zwycięsko, kończąc spotkanie wynikiem 0-2.

Relacja z meczu Crystal Palace - Bournemouth

W poniedziałkowy wieczór na stadionie Selhurst Park odbyło się spotkanie 15. kolejki Premier League pomiędzy drużynami Crystal Palace a Bournemouth. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 0-2, a gola na wagę zwycięstwa zdobył M. Senesi w 25. minucie. Ostateczny cios dla gospodarzy zadał K. Moore, wpisując się na listę strzelców w doliczonym czasie gry.

W pierwszej połowie widzowie mogli podziwiać dynamiczną grę obu zespołów, jednak to Bournemouth wyszło na prowadzenie za sprawą trafienia M. Senesiego. Crystal Palace próbowało odrobić straty, ale skuteczna obrona gości nie pozwoliła na wyrównanie wyniku.

Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny przez całe 90 minut, co dodatkowo podgrzewało emocje spotkania. Sędzia główny Craig Pawson miał pełne ręce roboty, rozdając żółte kartki zawodnikom obu drużyn. Na kartki zasłużyli się m.in. Odsonne Édouard z Crystal Palace oraz Marcos Senesi, Illia Zabarnyi i Dango Ouattara z Bournemouth. Niestety, emocje sięgnęły zenitu w drugiej połowie, kiedy to Édouard otrzymał czerwoną kartkę, pozostawiając swoją drużynę w osłabieniu. Na szczęście dla Bournemouth, żaden z ich zawodników nie został usunięty z boiska.

Wynik końcowy 0-2 nie był po myśli gospodarzy, ale kibice Crystal Palace mogą liczyć na poprawę w kolejnych meczach. Ich drużyna zmierzy się z Manchesterem City, Brighton oraz Chelsea. Z kolei Bournemouth czekają starcia z drużynami Luton, Nottingham Forest i Fulham.