Spotkanie West Ham vs Bournemouth na stadionie London Stadium: wynik 2-0

Dnia 2022-10-24 19:00 na obiekcie sportowym London Stadium rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 13. Zmierzyły się ze sobą West Ham i Bournemouth.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy West Ham a Bournemouth zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Gole strzelali: K. Zouma 45' 1-0 T. Souček S. Benrahma 90' 2-0

Żółte kartki West Ham:

Żółte kartki Bournemouth: Jefferson Lerma 55' Chris Mepham 71'

Czerwone kartki West Ham:

Czerwone kartki Bournemouth:

Sędzią głównym tego spotkania był David Coote, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna West Ham zmierzy się już z FCSB, następne spotkania z drużynami Crystal Palace i Blackburn a Bournemouth z Leeds. Następne mecze zagra z drużynami Everton i Everton.

Oddani fani z entuzjazmem śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Premier League. Uzdolnione futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze jak Jefferson Lerma często zapewniają wspaniałym sympatykom mnóstwo emocji. Walki pomiędzy graczami są zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, że są to spotkania drętwe. Często zdarzają się idealne asysty czy bramki, brutalne sytuacje z faulem, które dodają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać spotkania piłkarskiej ligi Premier League i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak West Ham i Bournemouth w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, London Stadium.