Mecz QPR vs Bournemouth zakończony wynikiem 0-1

W dniu 2021-12-27 17:30 na obiekcie sportowym Kiyan Prince Foundation Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 24 pomiędzy QPR a Bournemouth.

Pierwsza połowa meczu między QPR oraz Bournemouth zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: D. Solanke 41' 0-1 J. Stanislas

Żółte kartki QPR: Samuel Field 40' Andre Dozzell 58' Andre Dozzell 90' Yoann Barbet 90'

Żółte kartki Bournemouth: Ryan Christie 57' Philip Billing 76' Ben Pearson 90' Chris Mepham 90'

Czerwone kartki QPR: Andre Dozzell 90'

Czerwone kartki Bournemouth:

Główny arbiter meczu - Keith Stroud, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna QPR stanie naprzeciw Rotherham, następne spotkania z drużynami West Brom i Coventry natomiast Bournemouth podejmie Peterborough. Następne mecze zagra z drużynami Yeovil Town i Luton.

Coraz częściej zauważamy, że wielu kibiców śledzi poczynania, które tyczą się ligi Championship. Utalentowane zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak Samuel Field Ryan Christie nieprzerwanie serwują pierwszorzędnym entuzjastom futbolu emocje zapadające w pamięć. Cieszące oko zmagania między graczami z ligi okazują się niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa, że spotkania nie są warte uwagi. Obserwujemy nieczyste sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem, idealne sytuacje podbramkowe oraz asysty, które zapewniają niesamowite przeżycia z meczu. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich orazśledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich drużyn jak QPR oraz Bournemouth z ligi Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Kiyan Prince Foundation Stadium.