Tottenham - Bournemouth, wynik meczu: 3-1

Drużyna Tottenham pokonała Bournemouth 3-1 w meczu Premier League rozegranym na Tottenham Hotspur Stadium. Wynik na przerwę to 1-0. Mecz odbył się 31 grudnia 2023 roku o godzinie 14:00, w ramach 20. kolejki ligowej.

Relacja z meczu Tottenham - Bournemouth

Dziś na pięknie rozświetlonym Tottenham Hotspur Stadium odbył się niezwykle emocjonujący mecz drużyny gospodarzy, Tottenhamu, przeciwko ekipie Bournemouth. Spotkanie to odbyło się w ramach 20 kolejki Premier League.

Relacja z przebiegu meczu

1' Pierwszy gwizdek arbitra i rozpoczęcie spotkania. Obydwie drużyny rozpoczynają mecz w tempie, starając się przejąć kontrolę nad grą.

5' Pierwsza żółta kartka dla gospodarzy - Giovani Lo Celso zostaje ukarany za faul.

9' Bramka! P. Sarr otwiera wynik spotkania na korzyść gości, zdobywając gola po asyście G. Lo Celso.

25' Kolejna żółta kartka, tym razem dla gości - Justin Kluivert zostaje ukarany przez sędziego.

56' Żółtą kartkę otrzymuje Oliver Skipp z Tottenhamu.

71' Son Heung-Min podwyższa prowadzenie Tottenhamu, zdobywając gola po asyście Lo Celso.

79' Marcos Senesi otrzymuje żółtą kartkę w drużynie Bournemouth.

80' Bramka! Richarlison zdobywa trzeciego gola dla Tottenhamu, asystując B. Johnsonowi.

84' Odpowiedź gości! A. Scott dopisuje bramkę dla Bournemouth, skracając wynik.

87' Emerson Royal otrzymuje żółtą kartkę dla gospodarzy.

90' Sędzia kończy mecz! Tottenham wygrywa 3-1 z Bournemouth.

Podsumowanie

Mecz przebiegał bardzo emocjonująco, obie drużyny starały się kontrolować grę, jednak to Tottenham okazał się lepszy, zdobywając cenne trzy punkty. Pomimo zaciekłej rywalizacji, obserwatorzy mogli cieszyć się z widowiska pełnego akcji i pięknych bramek.

Teraz obie drużyny przygotowują się do kolejnych spotkań, a kibice z niecierpliwością czekają na kolejne emocje na boisku.