Bournemouth vs Swansea, wynik spotkania 4-0

Bournemouth vs Swansea 4-0.

Pierwsza połowa spotkania między Bournemouth i Swansea zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

Dnia 2021-11-06 15:00 na obiekcie sportowym Vitality Stadium odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 17 pomiędzy Bournemouth a Swansea.

Gole strzelali: D. Solanke 26' 1-0 P. Billing D. Solanke 49' 2-0 L. Davis J. Anthony 64' 3-0 J. Anthony 90' 4-0 J. Lowe

Żółte kartki Bournemouth: Philip Billing 29' Dominic Solanke 40'

Żółte kartki Swansea: Flynn Downes 30' Ryan Bennett 39' Olivier Ntcham 54'

Czerwone kartki Bournemouth:

Czerwone kartki Swansea:

Główny sędzia spotkania - Tony Harrington, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Bournemouth stawi czoła Derby, następne spotkania z drużynami Millwall oraz Coventry a Swansea zmierzy się z Blackpool. Następne mecze zagra z drużynami Barnsley oraz Reading.

Coraz częściej liczna grupa fanów z dużym zaangażowaniem śledzi poczynania, które startują w lidze Championship. Ciekawe futbolowe drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak Philip Billing Flynn Downes nierzadko zaserwowały wspaniałym miłośnikom futbolu wiele niezapomnianych emocji. Interesujące potyczki między zawodnikami ligowymi okazują się bardzo zażarte, nie często okazuje się ostatecznie, iż są to widowiska usypiające. Często obserwujemy spektakularne bramki oraz asysty, bezlitosne sytuacje z faulem dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Dlatego więc warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych,śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich zespołów jak Bournemouth i Swansea w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Vitality Stadium.