Mecz Bournemouth kontra Fulham zakończony wynikiem 3-0

W meczu ligowym Premier League pomiędzy drużynami Bournemouth i Fulham, to Bournemouth wyszło zwycięsko, pokonując rywali 3-0. Mecz odbył się na Vitality Stadium, a prowadzenie już w pierwszej połowie zapewniło gospodarzom przewagę, którą potem z sukcesem utrzymali. Czyżby to był początek nowej, lepszej drogi dla Bournemouth?

Mecz piłki nożnej: Bournemouth kontra Fulham

Mecz pomiędzy drużynami Bournemouth i Fulham odbył się na stadionie Vitality Stadium w ramach 19. kolejki Premier League.

Bournemouth, grając u siebie, zdominowało spotkanie i zakończyło je wynikiem 3-0. Bramki zdobyli J. Kluivert w 44. minucie, D. Solanke w 62. minucie oraz L. Sinisterra w 90. minucie, asystującymi zawodnikami byli A. Scott oraz D. Brooks.

W pierwszej połowie wynik był 1-0 na korzyść gospodarzy, a w drugiej połowie Bournemouth potwierdziło swoją przewagę, zdobywając kolejne dwie bramki.

Spotkanie sędziował Tim Robinson z Anglii.

W 62. minucie meczu obaj zawodnicy z drużyny Fulham, Andreas Pereira oraz Bernd Leno, otrzymali żółte kartki.

Nie odnotowano czerwonych kartek w trakcie meczu.

W nadchodzących meczach Bournemouth zmierzy się kolejno z QPR, Liverpool oraz West Ham, natomiast Fulham zmierzy się z drużynami Rotherham, Liverpool oraz Chelsea.

Sprawozdanie z meczu

Atmosfera na stadionie Vitality Stadium była niesamowita, kibice dopingowali swoją drużynę przez cały mecz. Zarówno gospodarze, jak i goście, zaprezentowali wysoki poziom futbolu, jednak to Bournemouth kontrolowało grę od pierwszego gwizdka.

Już w 44. minucie J. Kluivert zaskoczył bramkarza Fulham strzałem z dystansu, asystującym zawodnikiem był A. Scott, co sprawiło, że gospodarze wyszli na prowadzenie.

W drugiej połowie to dalej Bournemouth dyktowało tempo gry, a w 62. minucie D. Solanke podwyższył prowadzenie po szybkiej kontrze. Chociaż Fulham starało się odpowiedzieć, to bramkarz Bournemouth był niezłomny, broniąc kilka groźnych strzałów.

W końcówce meczu L. Sinisterra ustalił wynik meczu na 3-0, wykorzystując świetne podanie D. Brooksa. Gospodarze zasłużenie wygrali to spotkanie, prezentując skuteczną grę ofensywną i solidną obronę.

Niepokonani Bournemouth teraz patrzą w przyszłość, mając przed sobą trudne starcia z QPR, Liverpool i West Ham, podczas gdy Fulham będzie musiało się zmierzyć z Rotherham, Liverpool i Chelsea.