Spotkanie Fulham - Bournemouth, wynik końcowy 1-1

Fulham - Bournemouth wynik meczu 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Fulham a Bournemouth wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2021-12-03 19:45 na obiekcie sportowym Craven Cottage odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Fulham i Bournemouth.

Gole strzelali: D. Solanke 46' 0-1 P. Billing T. Adarabioyo 84' 1-1 T. Cairney

Żółte kartki Fulham: Fabio Carvalho 51' Joe Bryan 68' Bobby Reid 82'

Żółte kartki Bournemouth: Lewis Cook 16' Jack Stacey 34' Adam Smith 61' Mark Travers 62' Ryan Christie 80' Philip Billing 88'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Bournemouth:

Główny arbiter spotkania to Tim Robinson, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Fulham stanie naprzeciw Luton, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd i Birmingham a Bournemouth zmierzy się z Blackburn. Następne mecze zagra z drużynami Middlesbrough i QPR.

Coraz częściej zauważamy, że liczni fani futbolu śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Championship. Mocne drużyny piłkarskie i piłkarze jak Fabio Carvalho Lewis Cook systematycznie serwują wyborowym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy drużynami bywają zażarte, niezwykle rzadko bywa koniec końców, że są to widowiska nudne. Zdarzają się efektowne asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Championship i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Fulham oraz Bournemouth jak ich udział w Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Craven Cottage.