Spotkanie Millwall - Bournemouth zakończone wynikiem 1-1

Millwall - Bournemouth, wynik 1-1. W dniu 2021-11-24 19:45 na stadionie The Den odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 19. Zmierzyły się Millwall oraz Bournemouth.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Millwall a Bournemouth zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

 

Gole strzelali: D. Solanke 44' 0-1 B. Afobe 67' 1-1 T. Bradshaw

Żółte kartki Millwall: Billy Mitchell 83'

Żółte kartki Bournemouth: Gavin Kilkenny 24' Lewis Cook 80'

Czerwone kartki Millwall:

Czerwone kartki Bournemouth:

Główny sędzia meczu - Dean Whitestone, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Millwall stanie naprzeciw Birmingham, następne spotkania z drużynami Peterborough oraz Preston a Bournemouth z Fulham. Następne mecze zagra z drużynami Blackburn oraz Middlesbrough.

Bardzo często fani piłki nożnej śledzą interesujące starcia, które mają miejsce w lidze Championship. Fascynujące drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak Billy Mitchell Gavin Kilkenny stale serwują fantastycznym kibicom emocje zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi zdarzają się bardzo nieustępliwe, rzadko zdarza się jednoznacznie, że mecze nas męczą. Trafiamy na przechodzące do historii asysty i sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego powodu warto śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Millwall oraz Bournemouth z ligi Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, The Den.