Mecz Manchester United kontra Bournemouth zakończony wynikiem 0-3

W sobotę, 9 grudnia 2023 roku na stadionie Old Trafford odbył się mecz Premier League pomiędzy drużynami Manchester United i Bournemouth. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-3 na korzyść Bournemouth, które już w pierwszej połowie objęło prowadzenie 1-0.

Manchester United 0-3 Bournemouth: Niespodziewane zwycięstwo gości na Old Trafford

Spotkanie pomiędzy Manchester United i Bournemouth w ramach 16. kolejki Premier League na stadionie Old Trafford okazało się prawdziwą niespodzianką dla kibiców gospodarzy. Drużyna gości zdominowała pojedynek, zdobywając trzy bramki i zapewniając sobie pewne zwycięstwo.

Mecz rozpoczął się dynamicznie, a już w 5. minucie Dominic Solanke otworzył wynik spotkania, wykorzystując asystę Lewisa Cooka. Pomimo starań Manchesteru United, Bournemouth potrafiło utrzymać prowadzenie do przerwy.

Druga połowa spotkania to kolejne emocje, a w 68. minucie Philip Billing zdobył drugą bramkę dla gości, a pięć minut później Marcos Senesi ustalił wynik na 0-3 wykorzystując asystę Taverniera.

Niestety dla gospodarzy, nie tylko wynik nie był korzystny. Sergio Reguilón, Rasmus Højlund oraz Bruno Fernandes z Manchesteru United otrzymali żółte kartki, co dodatkowo utrudniło sytuację drużyny. Z kolei Marcus Tavernier z Bournemouth również dostał kartkę.

Mecz zakończył się wynikiem 0-3 na korzyść Bournemouth, co na pewno zaskoczyło fanów obu drużyn. Atmosfera na stadionie była niesamowicie napięta, zwłaszcza po trzecim golu dla gości. Przygnębieni kibice Manchesteru United opuszczali trybuny, a fani Bournemouth świętowali niespodziewane zwycięstwo swojej drużyny.

Następne mecze zapowiadają się równie interesująco dla obu zespołów, a zwłaszcza dla Manchesteru United, który zmierzy się z Bayernem Monachium, Liverpoolem i West Hamem. Bournemouth natomiast czekają starcia z Luton, Nottingham Forest oraz Fulham.