Spotkanie pomiędzy Bournemouth oraz Preston zakończone wynikiem 1-2 dnia 2021-11-03 19:45 na obiekcie Vitality Stadium

W dniu 2021-11-03 19:45 na obiekcie sportowym Vitality Stadium rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 16. Na przeciw siebie stanęły Bournemouth oraz Preston.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Bournemouth i Preston zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

 

Gole strzelali: B. Whiteman 52' 0-1 P. Billing 60' 1-1 A. McCann 78' 1-2 E. Riis

Żółte kartki Bournemouth: Jefferson Lerma 58' Chris Mepham 62' Philip Billing 84'

Żółte kartki Preston: Tom Barkhuizen 84'

Czerwone kartki Bournemouth:

Czerwone kartki Preston:

Sędzią głównym tego spotkania był David Webb, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Bournemouth zmierzy się już z Derby, następne spotkania z drużynami Millwall oraz Coventry. Kolejno natomiast Preston z Cardiff. Następne mecze zagra z drużynami Middlesbrough oraz Fulham.

Liczni fani futbolu z dużym zapałem śledzą poczynania, które startują w lidze Championship. Ciekawe futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy jak Jefferson Lerma Tom Barkhuizen nieprzerwanie zapewniają swoim stałym fanom wiele niesamowitych przeżyć. Obserwujemy bezlitosne faule, efektowne asysty czy gole, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Walki pomiędzy drużynami piłkarskimi zdarzają się bezkompromisowe, niezwykle rzadko zdarza się, iż spotkania nas nudzą. Zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, oglądać widowiska piłkarskie ligi Championship oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Bournemouth i Preston oraz ich udział w Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Vitality Stadium.