Spotkanie Bournemouth vs Aston Villa, wynik końcowy 2-2

W meczu 14. kolejki Premier League drużyny Bournemouth i Aston Villa zremisowały 2-2 w emocjonującym starciu na Vitality Stadium. Mecz odbył się 3 grudnia 2023 o godzinie 14:00, a wynik na przerwę to 1-1.

Emocjonujący remis na Vitality Stadium

Dzisiaj na stadionie Vitality Stadium odbył się niezwykle emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Bournemouth i Aston Villa. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-2, a emocje sięgały zenitu aż do ostatnich minut.

Na początku meczu gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą gola Antoine'a Semenyo w 10. minucie, jednak radość kibiców Bournemouth szybko ostudził Ollie Watkins, wyrównując wynik dla Aston Villa w 20. minucie.

Druga połowa również obfitowała w emocje. Dominic Solanke zdobył bramkę dla Bournemouth w 52. minucie, dając swojej drużynie prowadzenie. Wydawało się, że gospodarze zapewniają sobie zwycięstwo, jednak w doliczonym czasie gry to Ollie Watkins ponownie wpisał się na listę strzelców, wyrównując wynik na 2-2.

Spotkanie obfitowało również w żółte kartki, z których najwcześniej ukarany został Miloš Kerkez z Bournemouth już w 5. minucie. Z kolei czerwoną kartkę na tym spotkaniu nie otrzymał żaden zawodnik.

Po tym meczu Bournemouth zmierzy się z Crystal Palace, Manchesterem United i Luton, natomiast Aston Villa stanie do rywalizacji z Manchesterem City, Arsenalem i SV Darmstadt 98.