Brighton vs Bournemouth, wynik meczu - 1-0

Brighton vs Bournemouth 1-0. W dniu 2023-02-04 15:00 na obiekcie sportowym The American Express Community Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Brighton i Bournemouth.

Po pierwszej połowie meczu między Brighton a Bournemouth wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: K. Mitoma 87' 1-0 J. Sarmiento

Żółte kartki Brighton: Joël Veltman 9' Lewis Dunk 69' Moisés Caicedo 79'

Żółte kartki Bournemouth: Adam Smith 84'

Czerwone kartki Brighton:

Czerwone kartki Bournemouth:

Główny sędzia meczu - Craig Pawson, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Brighton zmierzy się już z Crystal Palace, następne spotkania z drużynami Fulham i Newcastle natomiast Bournemouth z Newcastle. Następne mecze zagra z drużynami Wolves i Manchester City.

Kibice śledzą ciekawe potyczki, które dotyczą ligi Premier League. Interesujące drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Joël Veltman Adam Smith systematycznie gwarantują pierwszorzędnym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Często zdarzają się idealnie wyliczone asysty i bramki, nieprzepisowe faule dodające pikanterii całemu widowisku. Potyczki między zawodnikami zdarzają się bezkompromisowe, rzadko okazuje się, iż spotkania nudzą kibica. To też warto przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Premier League, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak Brighton i Bournemouth z ligi Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak The American Express Community Stadium.