Na obiekcie Elland Road dnia 2022-11-05 15:00 odbył się mecz pomiędzy Leeds i Bournemouth: wynik końcowy 4-3

Dnia 2022-11-05 15:00 na stadionie Elland Road rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 15. Zmierzyły się ze sobą Leeds i Bournemouth.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Leeds a Bournemouth wynik to 1-2. Końcowy wynik meczu to 4-3.

 

Gole strzelali: Rodrigo 3' 1-0 M. Tavernier 7' 1-1 P. Billing 19' 1-2 M. Tavernier D. Solanke 48' 1-3 M. Tavernier S. Greenwood 60' 2-3 L. Cooper 68' 3-3 S. Greenwood C. Summerville 84' 4-3 W. Gnonto

Żółte kartki Leeds: Rasmus Kristensen 61' Joe Gelhardt 90'

Żółte kartki Bournemouth: Jefferson Lerma 45' Chris Mepham 52'

Czerwone kartki Leeds:

Czerwone kartki Bournemouth:

Główny sędzia meczu - Tony Harrington, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Leeds stawi czoła Wolves, następne spotkania z drużynami Tottenham i Manchester City a Bournemouth z Everton. Następne mecze zagra z drużynami Everton i Chelsea.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo kibiców z entuzjazmem śledzi fascynujące starcia, które startują w lidze Premier League. Utalentowane futbolowe zespoły i piłkarze jak Rasmus Kristensen Jefferson Lerma niejednokrotnie zapewniły wyśmienitym sympatykom wiele emocji. Obserwujemy książkowe asysty i gole, nieczyste faule gwarantujące niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają nader zażarte, rzadko bywa koniec końców, że są to zmagania nie warte uwagi. Dlatego więc warto śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Leeds i Bournemouth jak ich udział w Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Elland Road.