Spotkanie Bournemouth - Nottingham Forest zakończone wynikiem 1-0

Bournemouth - Nottingham Forest, wynik końcowy 1-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Bournemouth a Nottingham Forest zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-05-03 18:00 na obiekcie sportowym Vitality Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 33 pomiędzy Bournemouth a Nottingham Forest.

Gole strzelali: Kieffer Moore 83' 1-0 Philip Billing

Żółte kartki Bournemouth: Dominic Solanke 90' Mark Travers 90'

Żółte kartki Nottingham Forest: Scott McKenna 82' Djed Spence 90'

Czerwone kartki Bournemouth:

Czerwone kartki Nottingham Forest:

Sędzią głównym tego spotkania był Stuart Attwell, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Bournemouth stawi czoła Millwall, następne spotkania z drużynami Hull City oraz natomiast Nottingham Forest z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Dzisiaj liczni fani futbolu śledzą ekscytujące potyczki, które tyczą się ligi Championship. Utalentowane drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak Dominic Solanke Scott McKenna raz za razem zapewniły kapitalnym kibicom emocje sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają zażarte, rzadko zdarza się, iż są to spotkania drętwe. Natrafiamy na widowiskowe gole czy asysty, ostre sytuacje z faulem gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, aby przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi Championship. Udział takich drużyn jak Bournemouth i Nottingham Forest w lidze Championship zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Vitality Stadium.