Dnia 2022-04-06 19:00 odbyło się spotkanie West Brom kontra Bournemouth: wynik 2-0

W dniu 2022-04-06 19:00 na obiekcie sportowym The Hawthorns odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły West Brom oraz Bournemouth.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy West Brom a Bournemouth wynik wynosił 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: A. Mowatt 8' 1-0 A. Carroll 12' 2-0 S. Johnstone

Żółte kartki West Brom: Darnell Furlong 56' Kyle Bartley 83' Sam Johnstone 84'

Żółte kartki Bournemouth: Jordan Zemura 45' Lloyd Kelly 52' Dominic Solanke 83'

Czerwone kartki West Brom:

Czerwone kartki Bournemouth:

Główny arbiter spotkania - Keith Stroud, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna West Brom stawi czoła Blackpool, następne spotkania z drużynami Nottingham Forest oraz Coventry a Bournemouth z Middlesbrough. Następne mecze zagra z drużynami Coventry oraz Fulham.

W dzisiejszych czasach liczni kibice śledzą pasjonujące starcia w lidze Championship. Utalentowane futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak Darnell Furlong Jordan Zemura niejednokrotnie zaserwowały wyborowym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Natrafiamy na idealne asysty i gole, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie żółtą kartką, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi zdarzają się niezwykle zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się ostatecznie, że są to spotkania mało interesujące. Gorąco zachęcamy każdego z fanów, aby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Championship. Udział takich zespołów jak West Brom i Bournemouth w lidze Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak The Hawthorns.