Dnia 2021-11-21 12:00 na obiekcie Pride Park Stadium odbyło się spotkanie między Derby oraz Bournemouth zakończone wynikiem 3-2

Derby vs Bournemouth, wynik 3-2.

Pierwsza połowa meczu między Derby i Bournemouth zakończyła się wynikiem 1-2. Końcowy wynik meczu to 3-2.

Dnia 2021-11-21 12:00 na stadionie Pride Park Stadium rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 18 pomiędzy Derby a Bournemouth.

Gole strzelali: Jason Knight 13' 1-0 Max Bird Jaidon Anthony 19' 1-1 Dominic Solanke 38' 1-2 Jefferson Lerma Tom Lawrence 62' 2-2 Colin Kazim-Richards Tom Lawrence 69' 3-2

Żółte kartki Derby:

Żółte kartki Bournemouth: Philip Billing 53'

Czerwone kartki Derby:

Czerwone kartki Bournemouth:

Główny arbiter meczu to Gavin Ward, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Derby zmierzy się już z Fulham, następne spotkania z drużynami QPR oraz Bristol City a Bournemouth zmierzy się z Millwall. Następne mecze zagra z drużynami Coventry oraz Fulham.

Mnóstwo fanów z dużym zapałem śledzi interesujące starcia, które dotyczą ligi Championship. Fascynujące futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy jak Philip Billing nieprzerwanie gwarantują wspaniałym entuzjastom futbolu mnóstwo przeżyć. Nieprzerwanie natrafiamy na nieczyste faule zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, idealne sytuacje podbramkowe i asysty, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Przyciągające uwagę potyczki między piłkarzami z ligi bywają zażarte, nie często okazuje się, że są to widowiska nudne. Z tego względu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi Championship. Derby i Bournemouth jak ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Pride Park Stadium.