Mecz Bournemouth vs QPR dnia 2021-09-14 18:45 na stadionie Vitality Stadium: końcowy wynik 2-1

Bournemouth vs QPR 2-1. W dniu 2021-09-14 18:45 na stadionie Vitality Stadium odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Championship kolejki 7 pomiędzy Bournemouth a QPR.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Bournemouth i QPR wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: J. Anthony 12' 1-0 D. Solanke 37' 2-0 J. Anthony S. McCallum 57' 2-1

Żółte kartki Bournemouth: J. Zemura 10' D. Brooks 45' L. Kelly 87' P. Billing 90' A. Smith 90'

Żółte kartki QPR: S. Johansen 45' C. Willock 72' Y. Barbet 90'

Czerwone kartki Bournemouth:

Czerwone kartki QPR:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Stroud. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Bournemouth stawi czoła Luton, następne spotkania z drużynami Peterborough oraz Sheffield Utd natomiast QPR zmierzy się z Everton. Następne mecze zagra z drużynami West Brom oraz Birmingham.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo kibiców z entuzjazmem śledzi pasjonujące potyczki, które tyczą się ligi Championship. Fascynujące futbolowe drużyny oraz piłkarze jak J. Zemura S. Johansen nierzadko zagwarantowały wyborowym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się brutalne faule kończące się pokazaniem czerwonej kartki, spektakularne bramki oraz asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki między graczami z ligi bywają zagorzałe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, iż zmagania nie są warte uwagi. To też warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Championship. Bournemouth i QPR oraz ich udział w Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Vitality Stadium.